Важливі моменти , на які б хотілось звернути увагу батьків наших учнів.

       
1. Дайте новому вчителю шанс. Зрозуміло, що все нове приймається у " штики". Намагайтесь зрозуміти і прийняти нового вчителя, тоді і дитині буде легше це зробити.
2.Вчитель- звичайна людина. У нього теж бувають вдалі та невдалі дні , поганий та гарний настрій.
  Складність вчительської роботи полягає не стільки в тому , щоб навчити
 дитину , скільки  в  тому , щоб батьки були задоволені цим процесом.
3.Прийміть нові методи навчання ваших дітей. Сучасні діти дещо відрізняються від того, якими ви були у своєму дитинстві. Учбові програми та педагогічні методи  постійно йдуть в ногу з часом, а тому не можуть залишатися попередніми. Просто прийміть це як належне і довіртесь професіоналам.
4.Нічого страшного, якщо дитина стала гірше вчитися. Віднесіться до цього з розумінням і не давіть на дитину. Навчання – важка справа, то дається легко, то викликає труднощі і неприємності. . Досвід провалів навчить вашу дитину боротися з труднощами і знову підніматися на вершину , тим самим досягати успіху.
5.Навчіться слухати вчителя. Не завжди приємно вислуховувати критику в адрес своєї дитини ,адже вона для вас найкраща. Але постарайтесь прислухатися і почути саме те, що хоче донести до вас вчитель. Можливо, в його критиці є доля правди?
6.Домашнє завдання для дітей . Коли ви робите його за дитину , або вона користується ГДЗ , це- неефективно.Насправді , низька успішність , як правило , пояснюється відсутністю у школярів працездатності , невмінням працювати.
7.Не дозволяйте собі обговорювати вчителів у присутності ваших дітей , а також дітям обговорювати  вчителів. А особливо –з неповагою ставитися до педагога  навіть , якщо вважаєте, що він неправий. Дитині ще важче буде вчитися у людини, яка дискредитована в її очах.
8.Оцінки важливі , але вони не ціль. Не варто до них відноситися занадто серйозно. Вони лише відображають успіхи дитини на даний момент.
9.Нічого того, що важливо знати , навчити не можна. Все, що може зробити вчитель – це вказати стежину.
10. І запамятайте : діти – це не ви , і вони вами ніколи не будуть . У них свої успіхи, своє життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар